Vrácení vstupného

Vážení a milí posluchači,

s lítostí Vám musíme oznámit, že koncert „L’Arte del Violino“, který se měl konat 10. 11. 2020 v Barokním refektáři kláštera dominikánů, byl z důvodu vládních nařízení zrušen. Vstupné vracíme v plné výši.

 

Rádi bychom Vám však atraktivní program italské virtuózní hudby zprostředkovali alespoň na dálku. Proto tento koncert, který proběhne bohužel bez Vás – našich milých posluchačů –, audiovizuálně zaznamenáme a zpřístupníme jej online na začátku prosince. O přesném termínu zveřejnění Vás budeme včas informovat!

 

Vstupenky zakoupené online budou vráceny automaticky prostřednictvím prodejní sítě Colosseum Ticket na účet, ze kterého byly hrazeny. Pro vstupné zakoupené v pokladně prosíme kontaktujte paní Martinu Müllerovou (vstupenky@collegiummarianum.cz, tel. č. +420 731 448 346).

 

Pokud byste si přáli podpořit pořadatele a nepožadovat vrácení vstupného, prosíme Vás o zprávu do 20. 11. na adresu vstupenky@collegiummarianum.cz nebo na tel. č. +420 731 448 346.

 

Pokud Vám ještě nepřišla platba za zrušený koncert 21. 10. 2020 (vztahuje se pouze na online nákupy), prosíme o strpení. Provozovatel vstupenkového systému Colosseum Ticket je totiž přetížen žádostmi o vracení vstupného od dalších pořadatelů kulturních akcí.

 

Doufáme, že nám i nadále zachováte přízeň a že se budeme moci potkat na vánočním koncertě Barokních podvečerů.

Vaše Collegium Marianum